FumeFx3.5.2Maya2014

دانلود رایگان پلاگین FumeFx نسخه ی ۳٫۵٫۲ برای Maya 2014

در یازدهم آوریل سال ۲۰۱۲ تقریبا شش سا پس از انتشار نسخه ی اول ، شرکت Sitni Sati از نسخه ی سوم پلاگین قدرتمند FumeFx برای نرم افزار ۳ds max پرده برداشت .

نسخه ی سوم FumeFx  دربردارنده ی پیشرفت ها و ویژگی های فراوان تازه ای بود که سبب می شد کاربر کنترل فراوانی را بر شیه سازی های انجام شده در جلوه های ویژه خود  داشته باشد .علاوه بر این شرکت شرکت Sitni Sati در همکاری مشترک با شرکت های Digic Pictures  و Luma Pictures پلاگین قدرتمند Fume Fx را برای مایا هم منتشر کرد .

مهمترین ویژگی های پلاگین FumeFx :

  • رندرها و نمونه کارهای ساخته شده با این پلاگین نشان دهنده ی توانایی خارق العاده ی این پلاگین برای شبیه سازی صحنه های آتش و نفجار و دود به گونه ی بسیار واقع گرایانه و حرفه ای می باشد .
  • قوانین فیزیک دنیای واقعی در این پلاگین کدنویسی شده و به این دلیل شبیه سازی های انجام گرفته توسط کاربر از همان ابتدا واقع گرایانه به نظر می رسد .
  • پیش نمایش شبیه سازی ها در viewport بر اساس تکنولوژی GPU بوده که به کاربر اجازه می دهد قبل از رندر نهایی فهم خوبی از نتایج نهایی شبیه سازی داشته باشد و بر اساس آن تغییرات لازم را در پارامترهای مختلف بدهد .
  • پارامترها و گزینه های بسیار فراوان موجود در FumeFx به کاربر اجازه می دهد تا تغییرت وسیعی را در شیوه رفتار عناصر آتش و … ایجاد کرده و همانگونه که خود می خواهد صحنه خود را کنترل کند .
  • استفاده از Effector که به کاربر اجازه می دهد قوانین فیزیک را زیر و رو کند و همانگونه که تخیلش به او فرمان می دهد شبیه سازیهایش را انجام دهد
0 پاسخ

ارسال یک پاسخ

می خواهید در گفتگو ها شرکت کنید؟
Feel free to contribute!

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *